4/25/2014

Review// Some goodies from Madara!

Hei-hei kaunitarid:)

Armas Madara saatis mulle testimiseks mõned nende tooted. Mina sain kehaseebi, sügavniisutava geeli ning ühe pisikeses tuubis sügavalt niisutava kreemi.
Nagu ka pildilt näha on minu arvates pakendid väga ilusad ja minimalistlikud. Samuti on Madara tooted looduslikud!
Kehaseebi suur pudel on pumbaga, mis teeb selle kasutamise mitu korda mugavamaks. Pakendis on 250 ml. Kehaseep on piparmündiga ning seetõttu seisab ka pealkirjas "Värskendav kehaseep". Hommikul dušši alla minnes kindlasti hea valik, sest äratab su üles ning annab energiat edasi tegutseda. Lõhnab minu meelest täpselt nagu piparmündikomm, mis minu arvates on väga hea. Kehaseep sisaldab piparmündi eeterlikku õli ning vetikaekstrakti. Pakendil on kirjas, et nahk jääb pärast kasutamist värske ja kergelt lõhnastatud. Värske jääb tõepoolest nagu ka eelnevalt mainisin, kuid lõhna mina pärast pesemist ei tundnud.Siis on kaks võimalust, see on kas  nii kergelt lõhnastatud, et on see lõhn praktiliselt olematu või on minul nina kinni ja ma lihtsalt ei tunne seda. :D
Peamine, mida ma ühelt kehaseebilt ootaksin on ikkagi, et see mu ilusti puhtaks peseks ja värskeks jätaks. Seda see kehaseep ka teeb.
Näogeel on samuti pumbaga pudelis, mis on väga suur plusspunkt. Pakendis on 50ml. Geel on mõeldud rasusele/kombineeritud nahale, kuid kindlasti on valikus ka teistele nahatüüpidele mõeldud variante. Toode on õlivaba ning sisaldab põhjamaise punase tamme ekstrakti ning salveid. Lubab ahendada poore, rahustada ärritunud nahka ja taastada naha niiskustasakaalu. Aitab ära hoida liigse rasu tootmist ning läikima hakkamist. Samuti on kirjas, et teeb naha klaarimaks ning siledamaks. Viimasega olen nõus, et geeli nahale kandes muutub nägu ilusamaks, kuid lubadus, et nägu ei hakka läikima minu puhul paika ei pidanud. Kohad, mis on kuivemad said piisavalt niisutatud ning loomulikult ei läikinud, sest need pole rasused(nt põsed minul). Kuid kahjuks nina hakkas minul küll läikima. Ma pole veel ühegi geeli või kreemiga suutnud saavutada tulemust, et mu nina ei läigiks mõne aja möödudes. Kuigi geel on õlivaba meenutab see veidi õli, kui seda näole kanda. Niisutusega olen rahul, kuid midagi imestamapanevat see ei teinud minu arvates.
Kolmandaks tooteks sain ma sügavniisutava kreemi pisikeses potsikus, mis on neil vist mõeldud, kui kingitus, sest pakendil seisab kiri "a gift". See oli üks väga tore kingitus tegelikult. Pakendis on 20 ml, kuid seda ei kulu korraga palju. Kreem on selline heledam roosa ning vedelapoolsem. Nii sellele kui eelmisele tootele on iseloomulik värskelt niidetud "muru" lõhn. Lõhn pole lämmatav, kuid seda on piisavalt tunda. Nahale kandes seda enam tunda pole. Mina kasutasin seda kreemi laubal, sest see oli mul parajasti üsna kuiv koht. See kreem sobib väga hästi naha niisutamiseks, kui oled kasutanud mõnda vistrikke kuivatavat ravimit. Jäin selle tootega väga rahule, sest see tõepoolest niisutas mu nahka väga hästi.

Nendest toodetest soovitaksin kehaseepi ning niisutavat kreemi, sest nendega jäin tõeliselt rahule. Sügavniisutaval geelil polnud ka midagi viga, kuid ma ise eelistan näole õlisid kanda, sest need töötavad minu nahal veidi paremini. Kui teile meeldib näole geele kanda siis proovige kindlasti. Madara toodetega tutvumiseks klõpsa siia :)
Kas olete Madara tooteid kasutanud? Mis on teie arvamus? 

No comments:

Post a Comment