5/11/2014

Invisibobble

Täna siis midagi veidi teistsugust tavaliste tootearvustuste kõrvale. Invisibobble'd on siis juuksevõrud, mis on hoolivad juuste vastu, hoivad juukseid tugevalt ning neid on kerge ära võtta, hügieenilised ning jäljetud.
Seda saab kanda ka näiteks käevõruna. Palju stiilsem, kui tavaline patsikumm. Samuti on öeldud, et see väldib peavalusid seega kõik, kes hädas peavaluga patsikummide kandmise tõttu, proovige järgi!


Mina sain endale läbipaistvad, mustad ning sinised. Pakikeses on kokku kolm juuksevõru. Värvivalik on päris suur, seega ma arvan, et iga üks leiab endale midagi meelepärast. Mina ise kannan juukseid pidevalt kinni, seega tahtsin kohe võrrelda, kas need on siis paremad, kui tavaline patsikumm või mitte. Juukseid hoiavad hästi patsis ning välja ei ole ka veel veninud seega olen rahul. Peast on ka seda kerge ära võtta. Mul on olnud varasem kogemus ühe taolise patsikummiga, mis ei tahtnud enam peast üldse ära tulla seega olin veidi kartlik seda pähe proovides. Ainuke, mis mulle ei meeldinud oli nende hind. Mina arvan, et ma ise ei maksaks ühe karbikese eest pea 6 eurot, kuid muidu on need igati head juuksevõrud. 
Kel tekkis huvi nendest veidi rohkem uurida, siis seda saate teha siin.


2 comments:

  1. Üks küsimus: Sa ütlesid, et "Ma ise ei maksaks ühe karbikese eest pea 6 eurot." Kas Invisibobble on siis su koostööpartner? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jah, nad saatsid mulle kolm karbikest proovimiseks. :)

      Delete