5/16/2014

Minu lemmikud tooted huultele!

Huultele mõeldud tooteid on mul üsna vähe, sest ma üldjuhul kannan vaid tavalist palsamit. Praeguseks on mul aga kõigist minu toodetest välja kujunenud mõned üksikud, mille järele haaran kõige tihedamini. 
Esimeseks selliseks tooteks on Burt's Bees huulepalsam, mida kasutan kõige rohkem. See on looduslik ning niisutab minu huuli väga hästi. Olen väga rahul. Olen sellest juba ka varem veidi kirjutanud ning pikemalt saab lugeda siin
Järgmiseks tooteks on uus toode minu kollektsioonis, milleks on Clarins Natural lip perfector. Nagu ka nimetus ütleb, on need väga loomulikku tooni ning peale kandes lisab see minimaalselt värvi ning veidi läiget. Lõhn on sellel väga magus, mis pani mind eksilikult arvama, et selle maitse on sama hea ning huuli limpsates pidin pettuma, sest selle maitse oli üsna mõru :D See on aga vaid hea, sest muidu oleks ma kõik enda huultelt maha limpsinud. Minul on see toonis Apricot Shimmer. Minu arvates teeb see huuled väljanägemiselt väga ilusaks ning annab huultele ka niisutust. Igati väärt toode. 
Kui mul tekib tuju huultele veidi värvi lisada siis on mul selleks juhuks kaks huulepulka. Üks on Avoni huulepulk, mis on midagi roosa ja beeži vahepealset ning Maybelline Color Whisper, mis on veidi erksam roosa. Avoni huulepulk sobib hästi juhuks, kui tahan rõhku panna silmameigile ning Maybelline huulepulk juhuks, kui tahan huuli rõhutada. Mõlemad on väga kreemised ning neid on kerge peale kanda. Püsivus on keskmine, kuid minu jaoks täiesti piisav. 
Viimaseks tooteks, mida teile täna näitan on Lush huulekoorija. See oli toode, millele ei raatsinud algselt raha kulutada, kuid uudishimu sai minust võitu ning otsustasin siiski proovida. Toode koorib huuli hästi ning lõhnab väga kommiselt, kuid ma siiski jään arvamusele, et selle hind on liiga krõbe ning parem on siiski kodus midagi ise kokku segada. Samuti võin välja tuua selle miinuse, et see hakkab üsna kiirelt sulama, seega kaldun arvama, et seda ei jõua enne lõpuni kasutada, kui see sulama hakkab. Lisasin ta siiski enda lemmikute hulka, sest kasutan seda järjepidevalt huulte koorimiseks ning see teeb oma tööd hästi. Lihtsalt arvan, et ei maksa sellele tegelikult nii suurt summat alla panna. :)

Millised on teie lemmikud tooted huultele?

2 comments: