5/14/2014

REVIEW/Loreal Paris Nude Magique Blur Cream

Täna räägime veidi Loreali Blur kreemist. Mida see õigupoolest endast kujutab? See on kreem, mis lubab peita kõik meie poorid. See hajutab iluvead, muudab naha pealispinna täiuslikuks ning annab läbikumava katvuse. Seda võib kasutada kas jume ühtlustamiseks või meigi aluskreemina. Minu puhul töötab see paremini meigi aluskreemina, sest selle katvus on minimaalne ning minu nahk vajab tugevamat katvust. Suvel on see aga päris hea variant, sest siis on jume ilusam ning pole vaja nii tugevat katvust. Toetudes sellele, et mu nahk on tumedapoolsem ning mõeldes suvele võtsin endale selle tumedama variandi ehk tooni Medium to Dark. Saadaval on ka Light to Medium variant. 
Kreem ise on lõhnatu ning konsistentsilt on see väga õrn ning justkui vaht. Kreem ei kuivata nahka absoluutselt vaid pigem just niisutab seda veidi. Ots on samuti väga mugav, sest see on pikk ja peenike ning kuna toodet kulub korraga väike kogus on seda mõnus välja pigistada, ilma et toodet tuleks välja liiga palju.
Kreemi mõju on üsna raske märgata, sest katvus on minimaalne, kuid kui põhjalikumalt nägu vaadata saab aru, et poorid on rohkem peidetud. Mul endal on põskedel ning ninal üsna suured poorid, seega vahe oli märgatav. Jäin ise rahule ning kindlasti kasutan ka edaspidi. Mina sain selle soodukaga ning siis jäi hind umbes 7 euro kanti. 

Kas te olete Blur kreemi proovinud?

4 comments:

 1. voitsin selle kreemi ning et minu kaelal on tappe ei peida vaga hasti.kuid siidine koostis ja kreemine.et monus peale kanda veidi yhtlustab nägu ning kasna pole vaja ja puhastades on ka olematu tumedusega et puhta tunde jatab rahul :) suveks taitsa ok.hiljem ostaks midagi tugevamat true match voi fit me vms stay

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nõustun, et katvust ei maksa oodata sellelt tootelt! See ongi pigem toode, mis on mõeldud just pooride peitmiseks. Suvel aga piisab kindlasti vaid sellest, sest nägu on ka jumekam ja ilusam. ;)

   Delete
 2. Tellisin mingiaeg selle testri nende kodulehelt. Täna Selle blogi postituse peale sattudes mõtlesin, et katsetan ära. ja VUHH. see oli viga. Puhastasin selle oma näost maha kiiremini kui peale panin. Rõvedalt rasvane ja ebameeldiv jäi :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahju, et Sulle ei sobinud. Minu nahale sobis hästi ning ei tekkinud ebameeldivat ja rasvast tunnet näol. ;) Eks see olegi nii, et ühele sobib ja teisele mitte.

   Delete